Domácí koželužství

Hledání

Aktuality

Počet návštěv od 21.3.2010:
statistiky

Jak objednat kůži

Moje kůže jsou výsledkem ruční práce a nejsou nijak normované. Každá kůže má jiné rozměry, může mít u okraje díru, mohou být odlišnosti v barvě. Na fotkách se to ne úplně dobře zachytí, velikost kůže v dm2 vám zase neřekne jaké maximální rozměry z kůže dostanete. Nelze ani dost dobře stanovit cenu za kus pro všechny kůže daného typu, protože cena se odvíjí od rozměrů a každá kůže je má jiné.

Abyste dostali to, co opravdu potřebujete, rozhodl jsem tu nemít tu klasický eshop. Máte nabídku typů kůží, jsou u nich fotky, obvyklé rozměry, popis vzhledu a tloušťky atd. Pokud vás něco z toho zaujme, napište mi na mail kavan.petr@seznam.cz a nebo použijte poptávkový formulář. Napište mi tam o kolik kusů jaké kůže byste měli zájem, a jaké máte požadavky na rozměry atd. Po mailu se dohodneme; nabídnu vám už konkrétní kůže a jejich cenu, vyberete si, dohodneme se. Potom zaplatíte, a já vám pošlu konkrétní kůže, které jste si vybrali.

Platby přijímám jedině převodem na svůj účet (ten vám pošlu v mailu) a předem.

Doručení

Objednávku jsme vždy posílal Českou poštou. Můžu to dělat nadále, ale ceny se docela zvedly a u delších balíčků (což kůže dost často jsou) bude cena 220Kč.

Jsem schopný posílat kůže zásilkovnou. Cena je v tom případě 100Kč pokud se mi podaří balík zabalit malý, nebo 150Kč pokud ne - tady záleží jak velká je zabalená kůže. Blány na buben se do malého balíčku skoro vždycky vejdou, činěné kůže budou naopak skoro vždycky velké. Docela pohodlné bylo posílání jako zpětnou zásilku přes Zásilkovnu, na účet příjemce. Pokud máte tuhle možnost, tak je mi to sympatické :-)

No a další možnost je Balíkovna, přes kterou se dají poslat jen ty menší balíčky. V případě balíkovny bude cena 100Kč.

 

Pokud budete chtít poslat zásilku jiným způsobem, případně si ji vyzvednout u nás ve Chvalči (poblíž Trutnova) což je zadarmo, pak se po mailu můžeme dohodnout.